OGŁOSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW ULICY ZIELONEJ W BRANIEWIE

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Braniewie, w nawiązaniu do zainteresowania części Państwa przyłączeniem do miejskiej sieci ciepłowniczej zwraca się z prośbą o wstępną Państwa deklarację w zakresie przyłączenia oraz wyrażenia zgody na posadowienie sieci ciepłowniczej na Państwa działce.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie do naszej Spółki wniosku dostępnego pod adresem http://www.mpecbraniewo.pl/images/druki/2018/wniosek_przylaczy.pdf lub w siedzibie naszej Spółki.

Zebrane od Państwa dane zawarte we wniosku pozwolą na zobrazowanie skali niezbędnej do rozbudowy sieci ciepłowniczej oraz kalkulację kosztów.

Na Państwa wnioski oczekujemy do 20 grudnia 2020 roku.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju wnioski można składać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w szczególnych przypadkach w siedzibie firmy przy ul. Kościelnej 4A w Braniewie. Informację telefoniczną w sprawie można uzyskać pod nr telefonu 55 644 1515 lub 55 644 28 28 wew. 117.

                                                                                                                                                                                                                            Prezes Zarządu

                                                                                                                                                                                                                        Jolanta Błażejewska