Strona główna » Aktualności » Pierwsze centralki telemetryczne zamontowane
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
11 maja 2026

Pierwsze centralki telemetryczne zamontowane

W ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków unijnych „Wdrożenie e-usług w MPEC Braniewo – etap II”, montowane są nowoczesne urządzenia telemetryczne przy punktach pomiarowo-rozliczeniowych w wybranych węzłach.

Czym są centralki telemetryczne?

To nowoczesne moduły umożliwiające zdalny monitoring i nadzór nad pracą węzłów cieplnych w czasie rzeczywistym – bez konieczności wizyty technika na miejscu.

Co zyskują Odbiorcy?

  • szybszą reakcję służb technicznych na ewentualne awarie i nieprawidłowości,
  • większą niezawodność dostaw ciepła,
  • bieżący monitoring parametrów pracy instalacji,
  • możliwość sprawniejszej diagnostyki i ograniczenia przerw w dostawie ciepła,
  • nowoczesne i bardziej efektywne zarządzanie systemem ciepłowniczym,
  • optymalizację zużycia energii oraz poprawę efektywności energetycznej.

𝙐𝙥𝙧𝙯𝙚𝙟𝙢𝙞𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙨𝙞𝙢𝙮 𝙊𝙙𝙗𝙞𝙤𝙧𝙘𝙤́𝙬 𝙤 𝙪𝙙𝙤𝙨𝙩𝙚̨𝙥𝙣𝙞𝙚𝙣𝙞𝙚 𝙥𝙤𝙢𝙞𝙚𝙨𝙯𝙘𝙯𝙚𝙣́, 𝙬 𝙠𝙩𝙤́𝙧𝙮𝙘𝙝 𝙯𝙣𝙖𝙟𝙙𝙪𝙟𝙖̨ 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙪𝙠ł𝙖𝙙𝙮 𝙥𝙤𝙢𝙞𝙖𝙧𝙤𝙬𝙤-𝙧𝙤𝙯𝙡𝙞𝙘𝙯𝙚𝙣𝙞𝙤𝙬𝙚, 𝙖𝙗𝙮 𝙪𝙢𝙤𝙯̇𝙡𝙞𝙬𝙞𝙘́ 𝙨𝙥𝙧𝙖𝙬𝙣𝙮 𝙞 𝙗𝙚𝙯𝙥𝙞𝙚𝙘𝙯𝙣𝙮 𝙢𝙤𝙣𝙩𝙖𝙯̇ 𝙘𝙚𝙣𝙩𝙧𝙖𝙡𝙚𝙠.

Wdrożenie systemu telemetrycznego to kolejny krok w kierunku modernizacji naszej sieci ciepłowniczej oraz podnoszenia jakości obsługi Odbiorców.

A może zainteresuje Cię także…

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Braniewie informuje, że 15.04.2026 r. w godz....

Napisz wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiedź uzyskasz niezwłocznie po jej odczytaniu.

4 + 4 =

Skip to content